Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vero

Është emri yt Vero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Berenike
Djem me tinguj të ngjashëm:Ver, Vere, Veer, Viper, Viorea, Vibhor, Vavro, Varro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vera, Var, Vir, Vyra, Vear, Vara, Viera, Vavara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13345 Vero's në Facebook. Pozicioni #4696
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VeroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vero? Voto për emrin tënd