Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ute

Është emri yt Ute? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ode
Djem me tinguj të ngjashëm:Udo, Utt, Uut, Ude, Uday, Uddi, Utathya, Udeh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uda, Uta, Utah, Udai, Uet, Udaya, Uditi, Uditya
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5175 Ute's në Facebook. Pozicioni #9958
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UtePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ute? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ute? Voto për emrin tënd