Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Udo

Është emri yt Udo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ode
Djem me tinguj të ngjashëm:Utt, Uut, Ude, Uday, Uddi, Utathya, Udeh, Udath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ute, Uda, Uta, Utah, Udai, Uet, Udaya, Uditi
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3235 Udo's në Facebook. Pozicioni #14320
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore sllovak emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga UdoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Udo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Udo? Voto për emrin tënd