Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uday

Është emri yt Uday? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Udo, Utt, Uut, Ude, Uddi, Utathya, Udeh, Udath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ute, Uda, Uta, Utah, Udai, Uet, Udaya, Uditi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30395 Uday's në Facebook. Pozicioni #2421
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 te emrat - Popullore te emrat boy - Popullore turk emrat boy
Komente nga UdayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uday? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uday? Voto për emrin tënd