Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Urbanie

Është emri yt Urbanie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Urbanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Urbano, Urvin, Urbaan, Urban, Urbian, Urbain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Urbana, Urbania, Urbane, Uruben
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Urbanie's në Facebook. Pozicioni #676417
Kategoritë:
Komente nga UrbaniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urbanie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urbanie? Voto për emrin tënd