Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Urbaan

Është emri yt Urbaan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Urbanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Urbano, Urvin, Urban, Urbian, Urbain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Urbana, Urbania, Urbane, Urbanie, Uruben
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Urbaan's në Facebook. Pozicioni #901858
Kategoritë:emrat aa
Komente nga UrbaanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urbaan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urbaan? Voto për emrin tënd