Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Urban

Është emri yt Urban? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Urbanus
Variante:Ουρβανος
Djem me tinguj të ngjashëm:Urbano, Urvin, Urbaan, Urbian, Urbain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Urbana, Urbania, Urbane, Urbanie, Uruben
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9935 Urban's në Facebook. Pozicioni #5962
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga UrbanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urban? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urban? Voto për emrin tënd