Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Urška

Është emri yt Urška? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Urs, Urijah, Uros, Urki, Urooj, Ursus, Uruj, Urias
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursa, Uris, Urice, Ursi, Urja, Ursie, Urika, Ureaki
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1175 Urška's në Facebook. Pozicioni #30360
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga UrškaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urška? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urška? Voto për emrin tënd