Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Urs

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Urs.
Është emri yt Urs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ursus
Djem me tinguj të ngjashëm:Urijah, Uros, Urki, Urooj, Ursus, Uruj, Urias, Urjasz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursa, Uris, Urice, Ursi, Urja, Ursie, Urška, Ureaki
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2920 Urs's në Facebook. Pozicioni #15513
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga UrsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urs? Voto për emrin tënd