Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Umut

Është emri yt Umut? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Umit, Umed, Umud, Ümit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uendi, Unity, Unathi, Unnati, Uyên Thảo, Uyên Thy, Uyên Thơ, Uyên Thi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5780 Umut's në Facebook. Pozicioni #9123
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy
Komente nga UmutPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Umut? Voto për emrin tënd


Është emri yt Umut? Voto për emrin tënd