Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Unity

Është emri yt Unity? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Umit, Umut, Umed, Umud, Ümit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uendi, Unathi, Unnati, Uyên Thảo, Uyên Thy, Uyên Thơ, Uyên Thi, Uyên Thư
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2040 Unity's në Facebook. Pozicioni #20204
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga UnityPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Unity? Voto për emrin tënd


Është emri yt Unity? Voto për emrin tënd