Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ull

Është emri yt Ull? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Uli, Ule, Uel, Ulul, Uwolowu, Ulliaš, Ulil, Ülo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ula, Uly, Ulla, Ulie, Ullie, Uilie, Ulli, Ülle
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Ull's në Facebook. Pozicioni #229693
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UllPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ull? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ull? Voto për emrin tënd