Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ula

Është emri yt Ula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ulla
Djem me tinguj të ngjashëm:Uli, Ule, Uel, Ulul, Uwolowu, Ulliaš, Ulil, Ülo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uly, Ulla, Ull, Ulie, Ullie, Uilie, Ülle, Ulli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3925 Ula's në Facebook. Pozicioni #12355
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga UlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ula? Voto për emrin tënd