Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uli

Është emri yt Uli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ule, Uel, Ulul, Uwolowu, Ulil, Ulliaš, Ülo, Ulaş
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ula, Uly, Ulla, Ull, Ulie, Ullie, Uilie, Ülle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5065 Uli's në Facebook. Pozicioni #10118
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uli? Voto për emrin tënd