Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trentin

Është emri yt Trentin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trần Đình Tuấn, Trịnh Minh Tiến, Trenten, Trenton, Thornton, Tarantino, Trinh Doãn Hải, Trần Tiến Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trần Thu Uyên, Trần Thiên Ân, Trịnh Thanh Mai, Trientien, Tranthuhien, Trần Thảo Hân, Trantam, Trần Thảo An
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 395 Trentin's në Facebook. Pozicioni #66559
Kategoritë:
Komente nga TrentinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trentin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trentin? Voto për emrin tënd