Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trenten

Është emri yt Trenten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trentin, Trần Đình Tuấn, Trịnh Minh Tiến, Trenton, Thornton, Tarantino, Trinh Doãn Hải, Trần Tiến Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trần Thu Uyên, Trần Thiên Ân, Trịnh Thanh Mai, Trientien, Tranthuhien, Trần Thảo Hân, Trantam, Trần Thảo An
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1090 Trenten's në Facebook. Pozicioni #32056
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga TrentenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trenten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trenten? Voto për emrin tënd