Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thornton

Është emri yt Thornton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trentin, Trần Đình Tuấn, Trịnh Minh Tiến, Trenten, Trenton, Tarantino, Trinh Doãn Hải, Trần Tiến Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trần Thu Uyên, Trần Thiên Ân, Trịnh Thanh Mai, Trientien, Tranthuhien, Trần Thảo Hân, Trantam, Trần Thảo An
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1135 Thornton's në Facebook. Pozicioni #31152
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga ThorntonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thornton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thornton? Voto për emrin tënd