Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Topias

Është emri yt Topias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobias, Tavis, Tevis, Tupac, Taabish, Tohopka, Tawfiq, Taoufik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thibiga, Topaz, Tivka, Tvisha, Tabke, Tavisha, Tiebechie, Tibica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Topias's në Facebook. Pozicioni #192460
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga TopiasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Topias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Topias? Voto për emrin tënd