Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tibica

Është emri yt Tibica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobias, Tavis, Tevis, Tupac, Taabish, Tohopka, Tawfiq, Taoufik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thibiga, Topaz, Tivka, Tabke, Tvisha, Tavisha, Tiebechie, Tobiasz
Vlerësimi:
2/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TibicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tibica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tibica? Voto për emrin tënd