Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tindra

Është emri yt Tindra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thunder, Thanh Triều, Tân Triều, Tonderayi, Tondra, Thiên Trí, Tyandro, Tiandro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tindara, Tender, Tunder, Thiandra, Timandra, Thaiândra, Timadar, Thanh Trà
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Tindra's në Facebook. Pozicioni #156759
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga TindraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tindra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tindra? Voto për emrin tënd