Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thunder

Është emri yt Thunder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thanh Triều, Tonderayi, Tân Triều, Tondra, Thiên Trí, Tyandro, Tiandro, Titendra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tindra, Tindara, Tender, Tunder, Thiandra, Timandra, Thaiândra, Timadar
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7280 Thunder's në Facebook. Pozicioni #7574
Kategoritë:
Komente nga ThunderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thunder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thunder? Voto për emrin tënd