Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tibor

Është emri yt Tibor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tiberius
Djem me tinguj të ngjashëm:Tiberio, Tupper, Tabor, Taber, Tipper, Tavor, Tayfur, Topher
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiberia, Tabora, Tiberiu, Tavora, Taborri, Taberah, Tabberer, Tudfor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7205 Tibor's në Facebook. Pozicioni #7637
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga TiborPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tibor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tibor? Voto për emrin tënd