Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiberio

Është emri yt Tiberio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tiberius
Djem me tinguj të ngjashëm:Tupper, Tabor, Taber, Tipper, Tibor, Tavor, Tayfur, Topher
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiberia, Tabora, Tiberiu, Tavora, Taborri, Taberah, Tabberer, Tudfor
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Tiberio's në Facebook. Pozicioni #61195
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TiberioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiberio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiberio? Voto për emrin tënd