Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiberia

Është emri yt Tiberia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tiberio, Tupper, Tabor, Taber, Tipper, Tibor, Tavor, Tayfur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tabora, Tiberiu, Tavora, Taborri, Taberah, Tabberer, Tudfor, Tifara
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Tiberia's në Facebook. Pozicioni #200420
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TiberiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiberia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiberia? Voto për emrin tënd