Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Swift

Është emri yt Swift? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Safet, Svet, Speed, Shashavat, Sipatu, Sabtah, Supet, Sped
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sevda, Sabahat, Savati, Sepideh, Sapitha, Subeeda, Sevdiye, Subaita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1735 Swift's në Facebook. Pozicioni #22803
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SwiftPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Swift? Voto për emrin tënd


Është emri yt Swift? Voto për emrin tënd