Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stig

Është emri yt Stig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stígandr
Djem me tinguj të ngjashëm:Stash, Stacy, Sadiq, Sadik, Sadoc, Satish, Sydeek, Siddiq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stacey, Stacee, Stasis, Sietske, Setsuko, Stasa, Siddiqa, Sijtje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5225 Stig's në Facebook. Pozicioni #9877
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga StigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stig? Voto për emrin tënd