Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Star

Është emri yt Star? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Styrr, Sweder, Storr, Satoru, Sadra, Shaktar, Sudhir, Shudra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sidra, Sydrra, Sadira, Setareh, Sitara, Sotiria, Sterre, Siteare
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 51345 Star's në Facebook. Pozicioni #1619
Kategoritë:
Komente nga StarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Star? Voto për emrin tënd


Është emri yt Star? Voto për emrin tënd