Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sisley

Është emri yt Sisley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela
Vlerësimi:
5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 395 Sisley's në Facebook. Pozicioni #66612
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SisleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sisley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sisley? Voto për emrin tënd