Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sinope

Është emri yt Sinope? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Simba, Shamba, Seemaab, Snape, Shambhu, Shenehav, Shinab, Shambhavi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sinobia, Sanvi, Simav, Sinovia, Synneva, Senba, Shacamba, Sunnéva
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sinope's në Facebook. Pozicioni #1878888
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SinopePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sinope? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sinope? Voto për emrin tënd