Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shirlene

Është emri yt Shirlene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sharlin, Sherlon, Sharlon, Sharline, Sherelion, Suherlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shirlyn, Sherlyn, Sharalyn, Shierlyn, Sharlene, Sherylin, Sherillyn, Sharlaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5490 Shirlene's në Facebook. Pozicioni #9500
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ShirlenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shirlene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shirlene? Voto për emrin tënd