Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shirlyn

Është emri yt Shirlyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sharlin, Sherlon, Sharlon, Sharline, Sherelion, Suherlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shirlene, Sherlyn, Sharalyn, Shierlyn, Sharlene, Sherylin, Sherillyn, Sharlaine
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3015 Shirlyn's në Facebook. Pozicioni #15173
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ShirlynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shirlyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shirlyn? Voto për emrin tënd