Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shëndrita

Është emri yt Shëndrita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Soenderwatie, Sandrith, Sandra Dewi, Sandrita
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Sheni, Dita, Rita
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Shëndrita's në Facebook. Pozicioni #956808
Kategoritë:Emrat me 10 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 10 shkronja
Komente nga ShëndritaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shëndrita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shëndrita? Voto për emrin tënd