Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serafino

Është emri yt Serafino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Serafin, Serafim, Seraphim, Serapheim, Sarvabhouma, Seraphin, Serafeim, Sharvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serafina, Sarafina, Seraphina, Serefina, Serafine, Serafima, Sehribanu, Sharvani
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Serafino's në Facebook. Pozicioni #57604
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SerafinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serafino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serafino? Voto për emrin tënd