Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sarafina

Është emri yt Sarafina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Serafin, Serafino, Serafim, Seraphim, Serapheim, Sarvabhouma, Seraphin, Serafeim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serafina, Seraphina, Serefina, Serafine, Serafima, Sehribanu, Sharvani, Seraphine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1160 Sarafina's në Facebook. Pozicioni #30657
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga SarafinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sarafina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sarafina? Voto për emrin tënd