Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serafina

Është emri yt Serafina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Serafinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Serafin, Serafino, Serafim, Seraphim, Serapheim, Sarvabhouma, Seraphin, Serafeim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarafina, Seraphina, Serefina, Serafine, Serafima, Sehribanu, Sharvani, Seraphine
Vlerësimi:
3.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Fina, Sara
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2210 Serafina's në Facebook. Pozicioni #19108
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga SerafinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serafina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serafina? Voto për emrin tënd