Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roswald

Është emri yt Roswald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rykolt, Rikelt, Roswalt, Rijald, Richold, Rosswald, Riekelt, Rickelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Resilda, Reselda, Raizalet, Rosicleide, Rusielda, Rosalyta, Rachelt, Raquelita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Roswald's në Facebook. Pozicioni #110922
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RoswaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roswald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roswald? Voto për emrin tënd