Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reselda

Është emri yt Reselda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rykolt, Rikelt, Roswalt, Rijald, Richold, Rosswald, Riekelt, Roswald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Resilda, Raizalet, Rosicleide, Rusielda, Rosalyta, Rachelt, Raquelita, Risilda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Reselda's në Facebook. Pozicioni #317893
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ReseldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reselda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reselda? Voto për emrin tënd