Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosswald

Është emri yt Rosswald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rykolt, Rikelt, Roswalt, Rijald, Richold, Riekelt, Roswald, Rickelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Resilda, Reselda, Raizalet, Rosicleide, Rusielda, Rosalyta, Rachelt, Raquelita
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Rosswald's në Facebook. Pozicioni #710527
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RosswaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosswald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosswald? Voto për emrin tënd