Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robertina

Është emri yt Robertina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Robrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Robertino, Ravi Ratan, Robert Dean, Rupertino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Robertine, Robbertina, Rupertina, Roberdina, Robberdina, River Demi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Robertina's në Facebook. Pozicioni #76808
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga RobertinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robertina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robertina? Voto për emrin tënd