Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robertino

Është emri yt Robertino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Ravi Ratan, Robert Dean, Rupertino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Robertina, Robertine, Robbertina, Rupertina, Roberdina, Robberdina, River Demi
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Robertino's në Facebook. Pozicioni #52233
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RobertinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robertino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robertino? Voto për emrin tënd