Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renfrid

Është emri yt Renfrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rambert, Rombert, Rumford, Rembert, Renfred, Reimbert, Reinbert, Ram Preet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remberta, Ramanpreet, Romberta, Rini Pratiwi, Rini Purwati
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Renfrid's në Facebook. Pozicioni #2137854
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RenfridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renfrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renfrid? Voto për emrin tënd