Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renfred

Është emri yt Renfred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rambert, Rombert, Rumford, Rembert, Renfrid, Reimbert, Reinbert, Ram Preet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remberta, Ramanpreet, Romberta, Rini Pratiwi, Rini Purwati
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Renfred's në Facebook. Pozicioni #92574
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RenfredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renfred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renfred? Voto për emrin tënd