Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rambert

Është emri yt Rambert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rambertus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rombert, Rumford, Rembert, Renfrid, Renfred, Reimbert, Reinbert, Ram Preet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remberta, Ramanpreet, Romberta, Rini Pratiwi, Rini Purwati
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Rambert's në Facebook. Pozicioni #128245
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RambertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rambert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rambert? Voto për emrin tënd