Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quorra

Është emri yt Quorra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Qari, Quarry, Qaiser, Quarrie, Qaahir, Qarar, Qahir, Qaree
Vajza me tinguj të ngjashëm:Qahira, Qwara, Qri, Quera, Qiara, Quisara, Qori, Quasar
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Quorra's në Facebook. Pozicioni #576855
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga QuorraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quorra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quorra? Voto për emrin tënd