Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Qahira

Është emri yt Qahira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Qari, Quarry, Qaiser, Quarrie, Qaahir, Qarar, Qahir, Qaree
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quorra, Qwara, Qri, Quera, Qiara, Quisara, Qori, Quasar
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Qahira's në Facebook. Pozicioni #427988
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QahiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Qahira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Qahira? Voto për emrin tënd