Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Quera

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Quera.
Është emri yt Quera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Qari, Quarry, Qaiser, Quarrie, Qaahir, Qarar, Qahir, Qaree
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quorra, Qahira, Qwara, Qri, Qiara, Quisara, Qori, Quasar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Quera's në Facebook. Pozicioni #232311
Kategoritë:
Komente nga QueraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quera? Voto për emrin tënd