Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quincy

Është emri yt Quincy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quincey, Qwincy, Quang Huy, Qiang, Quang Khải, Quốc Hùng, Quốc Cường, Quảng Ðại
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quaneisha, Qing, Qonce, Qingyu, Queensha, Quỳnh Nga, Qwency, Quỳnh Sa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32030 Quincy's në Facebook. Pozicioni #2320
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga QuincyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quincy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quincy? Voto për emrin tënd