Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quincey

Është emri yt Quincey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quincy, Qwincy, Quang Huy, Qiang, Quang Khải, Quốc Hùng, Quốc Cường, Quảng Ðại
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quaneisha, Qing, Qonce, Qingyu, Queensha, Quỳnh Nga, Qwency, Quỳnh Hương
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2290 Quincey's në Facebook. Pozicioni #18619
Kategoritë:
Komente nga QuinceyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quincey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quincey? Voto për emrin tënd