Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quaneisha

Është emri yt Quaneisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quincy, Quincey, Qwincy, Quang Huy, Qiang, Quang Khải, Quốc Hùng, Quốc Cường
Vajza me tinguj të ngjashëm:Qing, Qonce, Qingyu, Queensha, Quỳnh Nga, Qwency, Quỳnh Sa, Quỳnh Hương
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Quaneisha's në Facebook. Pozicioni #62276
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QuaneishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quaneisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quaneisha? Voto për emrin tënd