Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Putri

Është emri yt Putri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pietro, Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Paderau, Phedra, Pepe Dorro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 228 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 118 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 187 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37270 Putri's në Facebook. Pozicioni #2056
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga PutriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Putri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Putri? Voto për emrin tënd